Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.
       

AKČNÍ NABÍDKY


 

 

Hodnocení obchodu na Zboží.cz

 

Heureka.cz - Porovnání cen a srovnání produktů z internetových obchodů

OBCHODNÍ PODMÍNKY » Reklamační řád
Reklamační řád

Zákazník je povinnen doručenou zásilku neprodleně otevřít a překontrolovat její stav, případné poškození způsobené přepravou je třeba neprodleně nahlásit dopravci a prodejci.

Provozovatel internetového obchodu Libor Kovanda, provozovna Revoluční 469/2, Poděbrady, 290 01 stanovuje pro případ reklamace vad zboží následující:

1. reklamace zakoupeného zboží se řídí obchodním zákoníkem a občanským zákoníkem ( zákon o ochraně spotřebitele ).

2. reklamace doplňkové služby "přeprava zásilky" se řídí přepravními podmínkami přepravců a je samostatně objednávanou službou.Jak reklamovat:
Reklamace je třeba zaslat na e-mail info@nabytek-interarch.cz. V e-mailu je třeba popsat závadu (chybějící kování, poškození dílů apod.) a pokud je to možné, připojit fotografie poškozeného. Dále pak číslo daňového dokladu, případně číslo objednávky.

Příjem reklamovaného zboží se vyřizuje na:
INTERARCH nábytek, Revoluční 469/2, 290 01, Poděbrady
kontaktní osoba: Libor Kovanda
tel.: 776 671 500, 325 626 570

Po dohodě, zvláště pokud to vede k urychlení reklamce, je možné dodat reklamované zboží přímo na adresu výrobce, případně bude sjednáno jiné řešení. Způsob vyřízení reklamace bude sdělen co nejdříve od přijetí reklamace e-mailem či telefonicky.